gingham gingham
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

if 1/4 a gallon cost 2.90 what is the cost per serving

Respuesta :

destinybills
destinybills destinybills
  • 02-10-2020

Answer:

it may be 0.5

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what means debit? and credit?
The diagram shows a circle, center O with radius 3. Which of the following is true for the circle?
What are Rodericks reasons for placing Madeline in the vault below the house
how can I answer this question?
what is the maximum force a hammer can apply to a steel nail 2.5 mm in diameter of the nails elastic limit is not to be exceeded
recently two organisms of same gender reproduced whats the process name and how is it possible ? .
Why did the Egyptians spend years and many resources to build enormous tombs for their dead pharaohs?
order of fractions from least to greatest 0.4,5/8,38%
help me solve this question
Can naranja be a Spanish word for the color or can it just be used for the fruit?