rorostar10p8wi2c
rorostar10p8wi2c rorostar10p8wi2c
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me with this question i have 3 minutes left

Can someone please help me with this question i have 3 minutes left class=

Respuesta :

hgacjsjs
hgacjsjs hgacjsjs
  • 03-12-2020

Answer:

It will cost 11 cents a day.

Step-by-step explanation:

1.98/18=11

plzz have brainiest

Answer Link

Otras preguntas

With regard to posture, fitness professionals are required to? A. consult with physicians about treating severe postural problems. B. identify clients
A machine produces 247 bolts in 26 minutes. At the same rate, how many minutes would it take to produce 209 bolts?
________ are consumer products for which a consumer either has little awareness or interest until a need arises. these products require a lot of advertising, pe
Intrinsically, he was supposed to ostracize me. Technically, I was expected to shun him. Nonetheless, neither of us followed through. Does this sound natural?
Where was john kipling on the day of august 28 1915?
Where would you most likely find a thesis in an essay? in the conclusion at the end of an introduction in the body paragraphs at the beginning of th
Four years ago Peter was three times as old as Sylvia, and in 5 years the sum of their ages will be 38 years. find their present ages
Grammar and syntax are part of the _____ of writing.
Identify the correct order of events. digestion, transport, absorption, elimination
At Noise Pollution Cellular, plan A is $30.00 per month and $5.00 for every gigabyte of data. Plan B is $50.00 per month and $2.00 for every gigabyte of data us