Hiiwsdfghj Hiiwsdfghj
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

A customer placed an order with a bakery for cupcakes.

Respuesta :

jessicafayewilliams
jessicafayewilliams jessicafayewilliams
  • 04-01-2021

Answer:

is there more to this question because as it's it's it's just a statement

Answer Link
ikerns
ikerns ikerns
  • 04-01-2021

Answer:

What  kind of order? Did they order chocolate?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

a dust mite is 400 pm long under a microscope, it looks 100,000 pm long. what magnification scale was used​
Find the value of 8!
Among the tasks in coping with life-threatening illness described by kenneth doka, which phase is characterized by "living with the disease"?
How have the divison and corrdination of labor evolved at merrits bakery from its begining to today?
Escalating fuel and escalating ______________ costs continue to have an impact on the trucking industry
Profit margin is equal to ________. a. net income divided by total owners' equity b. net income divided by total assets c. net income divided by sales d. no
Which text provided the first systematic philosophical discussion of confucius's teachings?
Rearranging resources so that a constant number of resources are used each month is called:_________
4 pounds of oranges cost $12. what is the unit price per pound ? $ 1 per 3 pounds $ 3 per 1 pound $6 per 2 pounds $12 per 4 pounds
When the forecast calls for freezing rain, salt is often spread on the roads. Why is this done?