makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

Write the expression that shows 3 times the sixth power of 10
what universal conflicts does the Crucible deal with?
What times what equals 169
What does to squeeze a gas into a smaller space mean?
What is 0.05 10 times as much as
You subscribe to m different magazines. Your friend subscribes to 2 fewer than you
find the product. tell which strategy you used. 4X6x50
What is another name for 23 ten thousands?
You decide to add up all the work you did yesterday. If you accomplished 10,000 newton·meters of work yesterday, how much work did you do in units of joules?
Which constitutional principle prohibits an individual state from declaring war? limited government federalism balances popular sovereignty