Meemmememme
Meemmememme Meemmememme
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Help me pleaseeee!!!

Help me pleaseeee class=

Respuesta :

lolprincessella
lolprincessella lolprincessella
  • 01-03-2021

Answer: 3.5

Step-by-step explanation:

Answer Link
3019672
3019672 3019672
  • 01-03-2021

Answer:

b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Graph the line that passes through the point (1, -1) and is parallel to another line which slope is 1.
Discuss reasons why it might be useful to find out whether a newborn carries a specific gene or allele?
A quick quiz consists of a multiple choice question with 6 possible answers, followed by a true/false question If both questions are answered with random guesse
Prove that: [tex]1+2cos2A + cos 4A = 4cos^{2}Acos2A[/tex]
PLEASE HELP! I NEED EXAMPLES! GIVING POINTS :)! Write 4-5 sentences about this image.
Can anyone help? Will give Brainly + 22 pts Question : The larger of two is 1 more than 3 times the smaller. If the smaller is subtracted from the larger, the
A 48-ounce bottle of soda costs $1.79. What is the unit price? a. $.04 b. $.06 c. $.40 d. $.53
CHAPTER 1 TOPIC OVERVIEW
If (72)p = 76, what is the value of p? (5 points) 2 3 4 8
Write a paragraph on “Importance of Friendship’ in our life. (120 words)