Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Can you solve for x: (x(5x-2) =0
anong salita ang hindi dapat mapabilang sa pangkat dahil aa naiibang uri nito?a.anob.kailanmanc.saand.sino​
There is a line whose slope is 0 and whose y-intercept is 2. What is its equation in slope-intercept form?
What is the difference between multi nuclear an uninucleate cells?
Which statement BEST analyzes the purpose of the speaker? A) Washington wants to argue for another term of presidency for himself. B) Washington wants to inspir
Corrine has 4.2 pounds of trail mix to divide into 14 bags. How many pounds of trail mix will go in each bag? Each bag of trail mix will contain pounds of trail
A Buchner funnel uses _______ when separating a(n) _______ by filtration. A. heating, soluble solid B. vacuum, precipitate C. soluble solid, insoluble solid D.
Completa este dialogo sobre el pasaporte de Marcos. Escribe tres oraciones completas y usa pronombres de objeto directo. (Complete this dialog about Marcos'pass
"The old charts call it ‘Ship-Trap Island,’” Whitney replied. "A suggestive name, isn't it? Sailors have a curious dread of the place. I don't know why. Some su
help! cuz like yall all some and stuff