honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

How do protons, neutrons and electrons determine the properties of the atoms??? HELP! NEED SCIENCE HELP FAST!!!!
A neuron's _____ contains the nucleus and cytoplasm of the cell.
What is the area of the figure?
which two numbers add up to 6 and multiply into36
reason why both male and female could become victims of violence
What are the four states of privacy categorized by political science professor Alan Westin?A.anonymity, loneliness, reserve, intimacyB.intimacy, doubt, anonymit
__________ messages can be written and/or spoken
Which of the following chemical equations violates the law of conservation of mass? A. Ti + 2Cl2 yields TiCl4 B. 2C2H2 + 5O2 yields 4CO2 + 2H2O C. Li2SO4
Andrew Johnson was impeached by Congress when he
The energy consumed by organisms remains constant at all trophic levels. a. .True b. .False