todorokilovesbrains
todorokilovesbrains todorokilovesbrains
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

giving brainly to correct answer

giving brainly to correct answer class=

Respuesta :

wolfy20000
wolfy20000 wolfy20000
  • 04-06-2021

Answer:

The answer is the second one

im sorry if this is wrong

Step-by-step explanation:

Answer Link
6161719738
6161719738 6161719738
  • 04-06-2021
I believe it’s #2 but I do apologize if I’m incorrect
Answer Link

Otras preguntas

The hardest known natural material is _____. jade quartz diamond talc
Which of the following United States agencies is NOT concerned with international affairs? A. Central Intelligence Agency B. National Security Agency C. Federa
buns cost 40p each cakes cost 55p each i spend exactly £4.35 on buns and cakes. How many of each did i buy?
is 52 a prime or composite factor
The unit rate for 3 medium apples that have about 285 calories
At a garden center grass seeds sell for $8 per pound. Kalil spent $10 on grass seed. What amount of seed did he buy
What is the exact circumference of a circle with a radius of 17 millimeters? A. 17π millimeters B. 34π millimeters C. 68π millimeters D. 8.5π millimeters
Which verb form correctly completes the sentence? No pienso que ella ____ la letra de la cancion? A) recuerdes B) recuerde C) recuerden D) recordemos
A person who studies word origins and meanings would most likely be called a(n) _______________. a. originator c. rootier b. etymologist d. analogist
Where will chlorophyll be found in the chloroplast? A. in the stroma B. in the inner membrane C. in the thylakoid membrane D. in the intermemb