GoldDogeArmy
GoldDogeArmy GoldDogeArmy
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!! WILL GIVE BRAINLIEST IF YOU ANSWER SOON!!!

PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST IF YOU ANSWER SOON class=

Respuesta :

124kmmjb
124kmmjb 124kmmjb
  • 06-02-2022

Answer:

b

Step-by-step explanation:

math

Answer Link

Otras preguntas

On the periodic table, each element has a unique name and formula? True or false?
a small airplane used 5 2/3 gallons of fuel to fly a 2 hour trip. how many gallons were used each hour?
a pipe is leaking and 1.5 cups per day about how many gallons per week is the pipe leaking
Oraciones con asi que
The fall of Tenochtitlán in 1521 was significant because
A well-known transform boundary found in California is the _____. San Francisco fault, San Andreas fault, San Diego fault, OR San Jose fault?
Which nation was especially worried about Japan’s victory in the Sino-Japanese War?
knowing the latitude of a location would be most helpful in determining
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put
phil has three times as many rocks has Peter together they have 48 how many more rocks does Phil have then Peter